کاربردهای استفاده دوربین های مداربسته چرخشی یا اسپیددام

کاربردهای استفاده دوربین های مداربسته چرخشی یا اسپیددام

در ابتدا نیاز هست که بدانیم دوربین های چرخشی بجهت زوم کردن و مدیریت کاربرد دارد جدا از اینکه با ذهنیت اشتباه که خیلی از افراد داشتند که این دوربین ها 360 درجه تصویر دارند در یک لحظه، اما امروزه با تکنولوژی جدید این اتفاق افتاد و دوربین های اسپیددام در یک لحظه توانایی مشاهده 360 را دارا میباشند.

1)     کارخانجات: که مدیر آن کارخانه میتواند با زوم کردن بر روی اشیا و افراد موردنظر خود توانایی دید خودرا گسترش داده تا بتواند به مقصود خود بجهت مدیریت دقیقتر برسد.

2)     اتوبان ها: که همیشه این مسئله برای مدیریت و گسترش دیده بیشتره راهنمایی رانندگی چه از نظره دیدن ترافیک و تردد خودروها و چه از نظر تخلف آنها و فکره چاره ای بجهت تصادفات خیلی مسئله مهمی بوده که امروزه با تولید نسل دوربین های هوشمند این مسئله آسان گردیده است.

3)      فروشگاه ها و مراکز تجاری بزرگ: که بجهت آسانتر شدن مدیریت حراست این مسئله از اهمیت زیادی برخوردار است.

4)     فرودگاه ها و باندهای پرواز: که امروزه یکی از مهم ترین مسئله ای که میتواند پیشگیری از حوادث و یا دلیل ثبت شدن خطا در باندهای پرواز و یا امنیت بیشتر سالن های پرواز بجهت حائز اهمیت بودن حراست و مدیران فرودگاهها میباشد.

5)     مکان های نظامی و پادگان ها:که امروزه حتی بجای حفاظت فیزیکی و نیری انسانی بجهت ثبت وقایع و امنیت خیلی بالا و حساس بودن این مکانها از دوربین های مداربسته چرخشی یا اسپیددام استفاده بهینه ای میشود.

6)     مکان های شخصی مثل باغ و ویلا: با پیشرفت تکنولوزی و حائز اهمیت شدن و اینکه مصافت های طولانی این مکان ها به شخص مالک که بتواند با نداشتن حضور خودش بتواند تصور را زوم ویا بچرخاند.

7)     بنادر و اسکله ها: یکی از مهمترین ابزاری که خیلی حائز اهمیت بود که در یه ارتفاع بلند بتوان زیره نظر داشت اسکله و کشتی ها رو از لحاظ مدیریت در جابجایی و امنیت بیشتر که با بوجود آمدن دوربین های اسپیددام یا چرخشی این مشکل حل شد.

دیدگاه شما چیست؟

کلیه حقوق مادی و معنوی برای آویژه‌مارکت محفوظ است