با فناوری دوربین های چرخشی یا اسپیددام چگونه به حفاظت از محیط زیست و رفاه اجتماعی کمک میشود؟

با فناوری دوربین های چرخشی یا اسپیددام چگونه به حفاظت از محیط زیست و رفاه اجتماعی کمک میشود؟

***فناوری داهوا به حفاظت از محیط زیست و رفاه اجتماعی کمک می کند.

شرکت های بزرگ تولید کننده سیستم های امنیتی دنیا با تولید دوربین های مجهز به سیستم تشخیص دی اکسید کربن و دیگر مواد شیمیایی خطرناک ، این تکنولوژی را به دنیا عرضه می دارند و برای بهبود بخشیدن و رفع دیگر خطاهای این سیستم به صورت مداوم در تلاش اند که سیستم های به روز تری را تولید و در جهت حفاظت محیط زیست به کار ببرند.

در سال 2020، داهوا 835 میلیون یوان در پروژه های زیست محیطی سرمایه گذاری کرد. با تحقیق و توسعه مداوم فناوری، بیش از 9000 محصول دارای گواهینامه صرفه جویی در انرژی با صفر حادثه انتشار بیش از حد و نشت شیمیایی ، تولید و در راستای نیازهای مشتریان و بازار به جامعه عرضه کرد.

داهوا با راه‌حل‌های جامع سفارشی‌شده، مشارکت‌های موفقیت‌آمیزی را با بسیاری از مناطق حفاظت‌شده طبیعی و پارک‌ها در ارتقای سیستم‌ها و مدیریت ویدئو محور خود انجام داد. به عنوان مثال، داهوا یک پروژه یکپارچه پیشگیری از آتش سوزی در جنگل را برای مزرعه جنگلی گوانتانگی در استان هوبی، چین ساخته و به اجرا درآورد. این سیستم بر اساس فناوری تصویربرداری حرارتی، نظارت 360 درجه از راه دور و حفاظت بی وقفه 24/7 را ارائه می دهد و از جنگل های وسیع محافظت می کند.

آیا میدانستید که راهکاری هم وجود دارد که می توان با آن به صورت هوشمندانه جمعیت حیوانات را محاسبه کرد و آنالیزی از الگوهای فعالیت آن ها و عادات زندگیشان شناسایی کرد؟

حتی اینگونه سیستم های هوشمند که در اسپید دام ها و دوربین های چرخشی به چشم می آید به نحوی طراحی شده اند که می تواند فعالیتهای غیر قانونی از جمله قطع درختان و شکار حیوانات بصورت غیر قانونی در محیط زیست را شناسایی و با اعلان خطر به صورت هشدار دهنده برای جنگلبانان یا اپراتور دیدبان می باشد.

در پارک حیات وحش شوارتز برگ (کوه‌های سیاه)، واقع در روزنگارتن که یکی از شهرهای مهم آلمان می باشد که  در آن جا بیش از 100 گونه از گونه‌های حیوانات بومی در حال زندگی می باشند از طریق سیستم دوربین های چرخشی یا اسپید دام با  فناوری جدید و هوشمند داهوا محافظت می‌شوند.کهدر این جنگل پهناور مجموعه کاملی از دوربین‌های اسپید دام نوآورانه مجهز به فناوری‌های کلیدی مانند تصویربرداری تمام رنگی و حرارتی به صورت 24 ساعته در حال رکورد می باشند.

علاوه بر این فناوری ، دوربین های چرخشی و هوشمند داهوا ابتکار عمل را برای مشارکت در حفاظت از رودخانه‌ها، دریاچه‌ها و سایر آب‌ها با استفاده از فناوری هوشمند به ارمغان آورده اند.

و همچنین برای محافظت از محیط زیست حوضه یانگ تسه، بخش اصلی رودخانه یانگ تسه و حمایت از ممنوعیت ماهیگیری، فناوری هوشمند داهوا در دوربین های اسپید دام از یک سیستم ادراک سه بعدی "هوا، زمین و آب" استفاده می شود که این سیستم های تشخیص تصویر هوش مصنوعی برای ثبت رویدادهای مرتبط به  این منطقه طبق نیاز های آنجا بصورت واقعی مورد استفاده قرار گرفته است.

زمان بکار گیری این فناوری بر اساس سال‌ها تجربه داهوا در دوربین های چرخشی هوشمند برای اجرای حفاظت در امتداد رودخانه‌های اصلی، با استفاده از این تکنولوژی و هوش مصنوعی به جهت مدیریت بهتر و به صورت خیلی هوشمندانه از این منطقه حفاظت شده به کار برده شده است.

علاوه بر حفاظت از محیط زیست و جنگل ها و رود خانه ها ، فناوری هوشمند دوربین های داهوا خود را وقف رفاه عمومی کرده است.

"روشنایی آینده" که در سال 2015 توسط داهوا راه اندازی شد، با هدف حمایت از کودکان مبتلا به بیماری و فقر و کمک به کودکان در تکمیل تحصیلات خود از طریق منابع و بودجه اهدایی، راه آنها را برای آینده ای روشن روشن می کند.

و همچنین پروژه ای به نام "عشق 1+1" اهدای لباس که در سال 2014 آغاز شد، داهوا بیش از 7000 تکه لباس را به کودکان ساکن در مناطق کوهستانی توسعه نیافته چین اهدا کرد و آنها را با آرامش و عشق گرم کرد.

در سپتامبر 2017 همچنین  کارمندان داهوا 475 تکه لباس و بیش از 200 کتاب در یک رویداد خیریه 2 روزه اهدا کردند.

*** فناوری هوشمند دوربین های چرخشی داهوا در انگلستان و ایرلند با تعهد خود به حمایت از جوامع محلی، دو کمک فصلی به موسسات خیریه کودکان انجام داده است.موسسه خیریه اکشن برای کودکان بریتانیا، که مراقبت های عملی و عاطفی برای کودکان ارائه می دهد، 1000 پوند دریافت کرد، در حالی که بنیاد جوانان ایرلندی که به جوانان محروم ایرلندی و خانواده های آنها کمک می کند، 1000 یورو کمک مالی دریافت کرد.

بسیاری از کارمندان  تولید کننده دوربین های چرخشی داهوا در رفاه عمومی مشارکت داشته اند و تشویق شده اند تا به افرادی که به کمک نیاز دارند، گرما ارائه دهند،

که به فرهنگ مهمی در سازمان تبدیل شده است که در قلب هر کارمندی این از خودگذشتگی جا افتاده است.

شرکت تولید کننده دوربین های اسپید دام داهوا فعالیت خود را در زمینه اهدای خون با نام "روشنایی زندگی را با عشق بگذران" راه اندازی کرد که بیش از 500 کارمند این شرکت برای این اقدام دلگرم کننده ثبت نام کردند.

و همچنین شرکت تولید کننده دوربینهای هوشمند چرخشی یا اسپید دام  داهوا یک مسابقه ویژه دوی 5 کیلومتری برگزار کرد که در آن کارمندان با دوندگان کم بینا، ناشنوا و کم شنوا همکاری کردند.

هدف این تولید کننده کمک به افراد دارای ناتوانی های خاص ، برای حضور فعال در ورزش و ایجاد فضایی برای استقبال همگان از نوزدهمین دوره بازی های آسیایی 2022 بود.

همچنین هدف و آینده نگری دیگر این شرکت بزرگ دوربین های اسپید دام داهوآ  همیشه رسالت بهبود ایجاد جامعه ایمن تر و زندگی هوشمندانه تر بوده است.

همچنین این تولید کننده بزرگ با آگاهی قوی از صنعت هوشمند دوربین های چرخشی  که همراه با نیازهای بشریت و جامعه با رشد سریع در حال افزایش است توانسته است نقش مهمی در کمک به حل مسائلی مانند حفاظت از محیط زیست و حیات وحش و کمک به خانواده های نسبتاً کم درآمد و کودکان در مناطق توسعه نیافته در آینده داشته باشد.

دیدگاه شما چیست؟

کلیه حقوق مادی و معنوی برای آویژه‌مارکت محفوظ است