آیا نظارت تصویری خارج از محدوده شبکه برق هم امکان پذیر میباشد؟

آیا نظارت تصویری خارج از محدوده شبکه برق هم امکان پذیر میباشد؟

بله با پنل های خورشیدی این امکان برای دوربین های اسپیددام یا چرخشی برای مکان های بدون برق فراهم شده است.

فناوری داهوا، ارائه‌دهنده خدمات و راه‌حل‌های هوشمند IoT مبتنی بر ویدئو در جهان، راه‌حل امنیتی یکپارچه‌ای را معرفی می‌کند که برای نظارت خارج از شبکه در فضای باز طراحی شده است. هدف این راه حل با ادغام فناوری انتقال شبکه 4G و انرژی خورشیدی در یک سیستم نظارت هوشمند، ایجاد یک تجربه نظارتی سبک برای محیط‌های بیرونی با کمبود برق و شبکه است.

در برخی از مکان‌های دور و در فضای باز که شرایط برق و شبکه محدود است، استقرار یک سیستم امنیتی به دليل  سیم‌کشی دست و پا گیر، دوره‌های ساخت طولانی، هزینه‌های بالاي نگهداری ، پایداری ضعیف سیستم و غیره همیشه چالش برانگیز بوده است.

بابی چونگ، مدیر محصول در فناوری داهوا گفت: "این راه حل یکپارچه سبک وزن همه این مشکلات را حل می کند. این سیستم ، برق سنتی و کابل را با انرژی تجدیدپذیر خورشیدی جایگزین می کند و انتقال داده از راه دور را از طریق ماژول 4G داخلی دوربین امکان پذیر می کند. بنابراین، هیچ منبع تغذیه اضافی و کابل شبکه مورد نیاز نیست و باعث صرفه جویی در هزینه نيز مي شود.

این راه حل مجهز به یک پنل خورشیدی، یک کنترلر، یک باتری لیتیومی و یک دوربین 4G IP/PTZ است (مشتریان می توانند دوربین IP یا مدل دوربین PTZ را برای نیازهای نظارتی مختلف انتخاب کنند).

طراحی جمع و جور آن اجازه می دهد تا کل سیستم مستقیماً بر روی قطب/دیوار نصب شود و هزینه های ساخت و ساز را تا حد زیادی کاهش دهد. این راه حل با باتری لیتیومی با کارایی بالا و دوربین 4G کم مصرف، عملکرد عالی (از جمله ویژگی های هوش مصنوعی) و زمان آماده به کار طولانی را حتی بدون چراغ ارائه می دهد. علاوه بر این، پنل خورشیدی سیلیکونی تک کریستالی و کنترل کننده خورشیدی MPPT برای اطمینان از راندمان تبدیل بالاتر استفاده می شود.

کل سیستم دارای درجه حفاظتی IP66 است که برای استفاده در فضای باز، طراحی شده است. باتری‌های لیتیومی، کنترل‌کننده‌ها و سایر اجزای کلیدی به خوبی محافظت می‌شوند و عملکرد پایدار و عملکرد عالی حفاظت در برابر صاعقه را ارائه می‌دهند. همچنين این دوربین - با درجه حفاظت IP67 - می تواند در برابر هر گونه آب و هوای شدید و محیط های خشن (مانند -40 درجه سانتی گراد یا بادهای شدید و باران های شدید) مقاومت کند.

شناسايي کامل سیستم راه حل امنیتی یکپارچه خارج از شبکه داهوا (با اتصال NVR و DMSS Dahua)

یکی دیگر از مزایای این راه حل در نمایش ترمینال تلفن همراه و نگهداری از راه دور آن است. هنگام اتصال به برنامه تلفن همراه Dahua NVR و DMSS، کاربران می‌توانند آزادانه فیلم‌های ویدئویی را مشاهده کنند، وضعیت باتری را بررسی کنند، اعلان‌ها و هشدارهای فشار لحظه‌ای را برای نفوذ یا سطح پایین باتری دریافت کنند، و متوجه عملکرد و نگهداری سیستم از راه دور شوند.

راه حل امنیتی یکپارچه خارج از شبکه با نصب آسان، استقرار انعطاف پذیر و صرفه جویی در مصرف انرژی، برای مکان های نظارت معمولی مانند مزارع، حیاط ها، نقاط دیدنی، سایت های ساخت و ساز کوچک و غیره و سناریوهای کاربردی صنعتی مانند خطوط لوله معدن / نفت و کانال های حفاظت از آب در مقیاس کوچک مناسب است. همچنین برای ایستگاه‌های زباله سیار، مکان‌های رویدادهای کوچک در فضای باز و دیگر سناریوهای کاربردی خاص ایده‌آل است.

دیدگاه شما چیست؟

کلیه حقوق مادی و معنوی برای آویژه‌مارکت محفوظ است