آشنایی با تکنولوژی DEEP LEARNING در دوربین های چرخشی یا اسپیددام برند هایک ویژن

آشنایی با تکنولوژی DEEP LEARNING در دوربین های چرخشی یا اسپیددام برند هایک ویژن

ویژگی های فن آوری DEEP LEARNING هایک ویژن

***فن آوری یادگیری عمیق چیست؟

یادگیری عمیق نوعی از یادگیری ماشینی است که کامپیوتر را برای انجام کارهایی شبیه به انسان مانند تشخیص گفتار، طبقه بندی تصاویر، تشخیص اشیا و حتی توصیف محتوا آموزش می دهد. یک مثال واقعی، دستیارهای مجازی مانند سیری و کورتانا هستند که تا حدی با یادگیری عمیق نیرو می گیرند.

به جای سازماندهی داده ها برای اجرای معادلات از پیش تعریف شده، یادگیری عمیق پارامترهای اساسی در مورد داده ها را تنظیم می کند و کامپیوتر را آموزش می دهد تا با شناسایی الگوها با استفاده از لایه های پردازش، به تنهایی یاد بگیرد. توسعه سریع الگوریتم‌ها، شبکه‌های عصبی، رابط‌های انسان و ماشین و قدرت محاسباتی اکنون کاربردهای یادگیری عمیق را به مسيرهاي جدیدی می‌برد.

یادگیری عمیق صنعت امنیت را نیز فراگرفته است و تعدادی از راه حل ها را برای پشتیبانی از امنیت سایت و کارایی عملیاتی افزایش می دهد. مزایای یادگیری عمیق برای تشخیص ویژگی و طبقه بندی تصویر، آن را در زمینه امنیت بسیار ارزشمند می کند. هر جنبه ای از صنعت امنیت را لمس می کند - از تشخیص چهره و خودرو گرفته تا تجزیه و تحلیل رفتار.

ویژگی های فن آوری یادگیری عمیق هایک ویژن

***برنامه های کاربردی تشخیص چهره ، ترفند ديگر امنیت و فناوری تجاری

فناوری‌های جدید قدرتمندی مانند یادگیری ماشین و هوش مصنوعی اخیراً برای ارائه سطح کاملاً جدیدی از امنیت توسعه یافته‌اند. امروزه فناوري هاي پيشرفته در دوربين ها می توانند تصاویر چهره را ضبط کرده و آنها را با دقت باورنکردنی مقایسه کنند. و هایک ویژن درست در خط مقدم این افق جدید هیجان انگیز در حفاظت از جوامع، عزیزان و دارایی ما قرار دارد.

راه های زیادی برای استفاده از تشخیص چهره برای ایمن نگه داشتن افراد، بهبود عملیات تجاری و همچنین بهبود زندگی روزمره ما با خدمات بهینه وجود دارد. در اینجا نگاهی اجمالی به نحوه کارکرد اين تکنولوژي و نحوه استفاده از آن برای ایمن‌تر کردن جهان در هر زمان که به آن نیاز است آورده شده است.

***اجرای قانون

این فناوری در جایی که شناسایی مظنون حیاتی‌تر است، از جمله ساختمان‌های دولتی و دیپلماسی، مرزها و مناطق گمرکی،پايانه هاي مسافرتی مانند بنادر هوایی و دریایی به بهترین وجه عمل می‌کند.

پرسنل مجری قانون با استفاده از قابلیت های تشخیص و الگوریتم های تجزیه و تحلیل راه حل کارآمدتری برای بررسی حوادث با بازیابی پیشرفته فیلم پیدا خواهند کرد.

***گزارش زمان و حضور و غیاب

اکنون راه بهتری برای پیگیری حضور و غیاب وجود دارد. بر اساس فناوری تشخیص چهره، این روش جدید سریع‌تر، ایمن‌تر و دقیق‌تر است. به لطف این فناوری، کارمندان و اساتيد دیگر نیازی به همراه داشتن کارت شناسایی ندارند و یک ابزار کارآمد در پردیس های آموزشی، کارخانه ها و در رویدادها و کنفرانس ها مي باشد.

***با هایک ویژن هوشمندتر و ایمن تر کار کنید

وقتی نوبت به ارائه بینش‌های مورد نیاز سازمان‌های امروزی می‌رسد، هایک ویژن در امنیت و فراتر از آن پیشگام است. دوربین‌های هوشمند و راه‌حل‌های زیرساختی پیشرو در صنعت دوربين ها که با فناوری هوش مصنوعی مهندسی شده‌اند، طیف وسیعی از ابزارها را برای پشتیبانی از تصمیم‌گیری هوشمندتر، از شمارش افراد و تشخیص چهره گرفته تا تشخیص خودرو و هشدارهای امنیتی خودکار، ادغام می‌کنند.

کاربرد فناوری های هوشمند هایک ویژن تقریباً بی حد و حصر است. ما به بانک ها کمک می کنیم تا از کارمندان، مشتریان، شعبه ها و دستگاه های خودپرداز محافظت کنند. ما به خرده‌فروشان کمک می‌کنیم تا میزان ورود به فروشگاه‌های خود را درک کنند و استراتژی‌های تجاری خود را بهینه کنند. و ما به مقامات شهری کمک می کنیم تا ازدحام و آلودگی را با راه حل های هوشمند مدیریت ترافیک کاهش دهند.

***تشخیص VIP

مشتریان VIP (Very Important Person) وفادار برای نهادهای تجاری بسیار ارزشمند هستند، اما کارکنان خدمات همیشه نمی توانند آنها را فورا شناسایی کنند. با این حال، دوربین‌های تشخیص چهره هوشمند می‌توانند فرصت‌های منحصربه‌فردی را ارائه دهند که قبلاً وجود نداشت. هنگامی که مشتریان شرکت در برنامه‌های VIP، تبلیغات بازاریابی یا سایر تبلیغات را انتخاب می‌کنند، فناوری تشخیص چهره به خرده‌فروشان ابزار دقیقی برای شناسایی افراد VIP و مشتریان وفادار ارائه می‌دهد تا کارکنان بتوانند در زمان مناسب خدمات مناسب را ارائه دهند. تشخیص چهره هایک ویژن می تواند امکانات جدیدی را برای بهینه سازی برنامه بازاریابی بعدی شما ایجاد کند.

برنامه های کاربردی مدیریت شناسایی خودرو ( بهبود جریان ترافیک، مدیریت ترافیک و امنیت خودرو)

توانایی شناسایی وسایل نقلیه می تواند مزایای عمده ای برای مقامات ارشد، مشاغل و طیف وسیعی از سازمان های دیگر ایجاد کند. برای مثال، بهبود مدیریت ورودی مدارس، ادارات و کارخانجات از این طریق ممکن می‌شود. فناوری تشخیص خودرو همچنین از طیف گسترده ای از راه حل های مدیریت ترافیک پشتیبانی می کند که وسایل نقلیه را در مناطق شلوغ شهری در حرکت نگه می دارد، ایمنی جاده را بهبود می بخشد و واکنش به حوادث و تخلفات ترافیکی جاده را سرعت می بخشد. در حال حاضر، این فناوری عمدتاً در تشخیص پلاک خودرو و تشخیص ویژگی ها و مشخصات خودرو نیز نقش مهمی ایفا می کند.

***پلاک های خودرو را در زمان واقعی بشناسید...

برنامه Hikvision ANPR پلاک خودرو را در زمان واقعی ضبط می کند، آن را مقایسه می کند یا به لیست از پیش تعریف شده اضافه می کند. هنگامی که یک پلاک شناسایی و ذخیره شد، اقدام مناسبی انجام می شود، مانند باز کردن ورودی یا خروجی، اضافه کردن هزینه، یا ایجاد یک هشدار.

***وسایل نقلیه را تشخیص دهید...

ویژگی تشخیص وسیله نقلیه هایک ویژن با قابلیت تشخیص ساخت، مدل و رنگ ، از یک الگوریتم یادگیری عمیق برای تمایز بین خودروهای کوچک و بزرگ استفاده می کند.این سیستم می‌تواند برای جستجوی تخلفاتی مانند اتومبیل‌هایی که در خطوط تعیین‌شده اتوبوس حرکت می‌کنند یا وسایل نقلیه بدون پلاک را جستجو کند.

***فناوری هایک ویژن AcuSense

فناوری AcuSense به شما کمک می‌کند تا با تشخیص دقیق و سریع خطر که ممکن است افراد و وسایل نقلیه را تهدید کند، امنیت را به سطح بالاتری برسانید.

 ***افزایش امنیت

فناوری AcuSense هایک ویژن الگوریتم‌های یادگیری عمیق را در دوربین‌های امنیتی و ضبط‌کننده‌های ویدئویی تعبیه می‌کند تا کسب ‌و کارها و صاحبان خانه‌ها را به ابزارهای هوشمند مجهز کنند و امنیت را در داخل و خارج به بالاترین سطح ممکن برسانند.

سریعتر

فناوری AcuSense تهدیدهای احتمالی را در زمان واقعی شناسایی می کند و با حداقل سرعت به تلفن های همراه کاربران هشدار می دهد.

دقیق تر

فناوری AcuSense افراد و وسایل نقلیه را از سایر اجسام متحرک تشخیص می دهد و به تیم های امنیتی اجازه می دهد تا روی تهدیدات واقعی تمرکز کنند. مدل‌های دوربین پیشرفته با AcuSense نیز از فناوری ColorVu Hikvision برای تصویربرداری رنگی 24/7 استفاده می‌کنند.

کارآمدتر

فناوری AcuSense برچسب‌هایی را برای فیلم‌های ضبط‌شده با افراد و وسایل نقلیه اعمال می‌کند، سرعت جستجوی ویدیو را افزایش می‌دهد، تلاش دستی را به حداقل می‌رساند و هزینه‌های امنیتی کلی را کاهش می‌دهد.

آسان برای استفاده

دوربین‌های هوشمند مجهز به AcuSense به سرعت نصب می‌شوند و پیکربندی آن‌ها مانند دوربین‌های امنیتی معمولی آسان است. این تکنولوژی هوش مصنوعی را به آسانی در اختیار همه قرار می دهد.

با AcuSense، می‌توانید به مشتریان خود کمک کنید تا تنها با هزینه‌ای جزئی برای کسب‌وکارشان، به سیستم‌های دوربین‌های امنیتی مبتنی بر هوش مصنوعی و خلاقانه مجهز شوند ...

***AcuSense چگونه کار می کند؟

فناوری AcuSense از الگوریتم‌های پیشرفته هوش مصنوعی بینایی ماشین استفاده می‌کند که در دوربین‌های امنیتی Hikvision و ضبط‌کننده‌های ویدئویی تعبیه شده است تا امنیت خانه و مشاغل را افزایش دهد. نمودار زیر را برای جزئیات بررسی کنید.

دیدگاه شما چیست؟

کلیه حقوق مادی و معنوی برای آویژه‌مارکت محفوظ است