تکنولوژی DarkFighter و DarkFighterX در دوربین های هایک ویژن و اسپیددام

تکنولوژی DarkFighter و DarkFighterX در دوربین های هایک ویژن و اسپیددام ها

چالش چیست؟

بیشتر حوادث امنیتی در شب اتفاق می افتد. از تمام جنایات شناخته شده، 70٪ در تاریکی رخ می دهد. اطلاعات مربوط به مظنونان - مانند ویژگی های صورت، قد و لباس - و وسایل نقلیه - شماره پلاک، رنگ، نوع - همه شواهدبراي پزشکی قانونی بسیار مهم هستند. با این حال، در محیط‌های کم نور، در دوربین‌های معمولی این جزئیات به راحتی می‌توانند نادیده گرفته شوند. تکنولوژي مادون قرمز وضوح تصویر را در دوربین های معمولی بهبود می بخشد، اما نمی تواند بازتولید رنگ را فراهم کند.

هایک ویژن سال ها تلاش های تحقیق و توسعه را به پردازش تصویر در محیط های مختلف کم نور اختصاص داده است.

در سال 2013، هایک ویژن دوربین هایی با فناوری DarkFighter با سنسور بزرگتر و دیافراگم بزرگتر عرضه کرد. تنها چهار سال بعد، هایک ویژن معیار صنعت را با DarkFighterX تعیین کرد که با طراحی نوآورانه با حسگر دوگانه برجسته شد. بر اساس فرآیندی که چشم انسان برای درک رنگ و روشنایی استفاده می کند، از دو حسگر استفاده می کند - یکی برای تصویربرداری IR، تضمین روشنایی و وضوح، و دیگری برای نور مرئی، که باز تولید رنگ زنده را تضمین می کند. سپس این سیگنال‌ها در یک تصویر روشن و تمام رنگ ترکیب می‌شوند.

فناوری DarkFighterX روشنایی بی‌نظیر و رنگ‌های زنده را به همراه تصاویر واضح و شگفت‌انگیز در نور بسیار کم امکان‌پذیر می‌کند.

توجه: با وجود حساسیت شدید به نور، DarkFighterX هنوز برای عملکرد ، به نور محیطی مانند نور ماه نیاز دارد.

اماکني که مي توانيد اين تکنولوژي را به کار ببريد :

DarkFighterX را می توان در طیف گسترده ای از سناریوهای امنیتی مانند خیابان ها، راه آهن ها، بنادر، میدان ها، اسکله ها، پارک ها و جنگل ها و هر جایی که به تصاویر رنگارنگ و با کیفیت بالا در شبانه روز نیاز است، استفاده کرد.

دیدگاه شما چیست؟

کلیه حقوق مادی و معنوی برای آویژه‌مارکت محفوظ است