راهکارهای ایمنی هوشمند در هتل ها با دوربین چرخشی یا اسپیددام

راهکارهای ایمنی هوشمند در هتل ها با دوربین چرخشی یا اسپیددام

راه حل داهوا WizMind ایمنی یک هتل 5 ستاره در ایتالیا را افزایش می دهد.

هتل گراند ویکتوریا در مناجیو که در ساحل غربی دریاچه کومو قرار دارد، یکی از جدیدترین املاک لوکس 5 ستاره در چشم انداز لاریان است. استراحتگاه باشکوه به سبک هنر نو، که شامل یک قصر اواخر قرن نوزدهم و یک صومعه سابق است، به طور کامل بازسازی شده است و میزبان 81 اتاق، باغ های سرسبز با استخر، بیش از 2000 متر مربع اسپا، 2 رستوران و 90 مکان ماشین در پارکینگ زیر زمینی می باشد.

چالش ها

هتل بزرگ ویکتوریا در مناجیو که بین دریاچه و ارتفاعات کوه‌های آلپ لپونتین قرار گرفته است، تجربه‌ای بی‌نظیر را به مهمانان خود نوید می‌دهد. برای تحقق این امر، بهبود سطح امنیتی ضروری است. فناوری داهوا یک ارائه‌دهنده خدمات و راه‌حل‌های هوشمند IoT مبتنی بر ویدئو در جهان است. بر اساس نوآوری های فناوری، راه حل ها، سیستم ها و خدمات امنیتی را برای ایجاد ارزش و حل مشکلات برای مشتریان ارائه کرده است. به همین دلیل است که مدیریت هتل به داهوا و MD Impianti (شریک یکپارچه ساز سیستم آن ) اجرای سیستم نظارت محیطی و داخلی را واگذار کرد.

راه حل

در راه حل ارائه شده توسط فناوری داهوا، 15 واحد دوربین گلوله ای IPC-HFW5241E-ZE 2MP با لنزهای متغیر کانونی موتوری 2.7 تا 13.5 میلی متر از سری WizMind داهوا - مجهز به عملکردهای هوش مصنوعی مختلف مانند محافظت از محیط و شمارش افراد - نصب شد.

به لطف LED های IR (محدوده تا 50 متر)، WDR (120 دسی بل) و فناوری Starlight (تا 0.0002 لوکس قبل از تغییر به B/W)، از بیرون ساختمان محافظت می شود و حتی در محیط های کم نور، تصاویر واضحی را ارائه می دهد.

با الگوریتم یادگیری عمیق، فناوری حفاظت از محیط داهوا می تواند انسان و وسایل نقلیه را به طور دقیق تشخیص دهد. در مناطق ممنوعه (مانند مناطق عابر پیاده و مناطق وسایل نقلیه)، هشدارهای کاذب تا حد زیادی کاهش می یابد.

پس از عبور از ورودی اصلی پوشیده از بالکن که بر روی چهار ستون دوریک(به سبک معماری قدیم یونان) قرار دارد، کمتر از 110 واحد دوربین شبکه چهار مگاپیکسلی IPC-HDW2431T-AS-S2 - دارای LED های IR و خود Starlight - به طور مجزا بر محوطه تاریخی و تاریخی نظارت می کنند. بال های جدید با فناوری کدگذاری ارتقا یافته H.265، دوربین‌های شبکه سری Dahua Lite ظرفیت کدگذاری ویدیویی کارآمدی دارد که باعث صرفه‌جویی در پهنای باند و فضای ذخیره‌سازی می‌شود. این دوربین از آخرین فناوری Starlight استفاده می کند و تصاویر رنگی بهتری را در شرایط نور کم نمایش می دهد.

دو ضبط‌کننده ویدیوی شبکه 128 کاناله NVR608R-128-4KS2 با 8 دیسک سخت و برق اضافی، همه جریان‌ها را مدیریت می‌کنند، در حالی که شبکه با ePoE، PoE، و سوئیچ‌های تجمع، که توسط کابل‌های CAT6 و فیبر نوری به هم وصل شده‌اند، پیاده‌سازی شده اند.

برای برنامه‌هایی که جزئیات برای شناسایی حیاتی هستند، این NVR در سطح سازمانی یک پردازنده قدرتمند اینتل با وضوح حداکثر 4K ارائه می‌کند.

علاوه بر این، NVR دارای منوی عملیات میانبر ماوس، مدیریت و کنترل از راه دور، حافظه مرکزی، ذخیره سازی لبه و ذخیره سازی پشتیبان است.

تمام تصاویر جمع آوری شده توسط کل سیستم را می توان هم در دربان و هم از راه دور مشاهده کرد.

نتایج

سیستم محافظت از هتل معتبر گرن ویکتوریا در مناجیو بار دیگر نشان می دهد که چگونه فناوری داهوا و فن آوری دوربین های اسپید دام یا چرخشی ، همراه با شرکا و زنجیره تامین خود، قادر به ارائه راه حل های امنیتی یکپارچه با مشخصات بالا و متناسب با هر سناریویی و مطابق با قوانین فعلی است.

دیدگاه شما چیست؟

کلیه حقوق مادی و معنوی برای آویژه‌مارکت محفوظ است