امنیت هوش مصنوعی با AcuSense:

 امنیت هوش مصنوعی با AcuSense:

 "برای اولین بار، فناوری AcuSense از Hikvision قدرت امنیت هوش مصنوعی را به صاحبان خانه ها و SMB ها می دهد. این بدان معناست که مشتریان در این بازار مهم اکنون می توانند امنیت خود را افزایش دهند و سریعتر به حوادث واکنش نشان دهند، در حالی که در زمان صرفه جویی می کنند و حجم کاری خود را کاهش می دهند. کوین یو، مدیر مدیریت محصول در هایک ویژن می گوید.

 بیشتر نوآوری‌های فناوری ادامه‌ی آنچه قبلاً آمده است هستند. این منجر به محصولاتی می شود که هوشمندتر، کارآمدتر یا مقرون به صرفه تر هستند، اما اساساً فقط یک پیشرفت حاشیه ای نسبت به نسخه قبلی هستند.

 و سپس فناوری هایی هستند که بازی را تغییر می دهند. فناوری هایی مانند AcuSense از Hikvision.

  یک گام بزرگ در امنیت خانه و تجارت

فناوری AcuSense با در دسترس قرار دادن ویژگی‌های امنیتی هوش مصنوعی برای صاحبان خانه و سازمان‌های SMB برای اولین بار، امنیت مؤثرتر، کارایی بیشتر و بازگشت سرمایه سریع‌تر را برای مشتریان در این بازارهای مهم فراهم می‌کند.

 در اینجا 3 روش کلیدی وجود دارد که فناوری AcuSense امنیت را برای مشتریان مسکونی و SMB متحول می کند:

  

1) فناوری AcuSense از پاسخ های سریع تر و موثرتر به حوادث امنیتی پشتیبانی می کند

با راه‌حل‌های سنتی دوربین‌های مداربسته، کاربران نهایی ممکن است حتی از وقوع یک حادثه تا بعد از رویداد ندانند - زمانی که خسارات و تلفات قبلاً متحمل شده‌اند. AcuSense این مورد را با هشدارهای بی‌درنگ به دستگاه‌های تلفن همراه کاربران نهایی تغییر می‌دهد - به آن‌ها اجازه می‌دهد در زمان واقعی پاسخ دهند تا تأثیرات منفی یک نقض امنیتی را به حداقل برسانند.

  به عنوان یک مزیت اضافی، برخی از مدل‌های دوربین مجهز به AcuSense، آلارم‌های صوتی و بارق داخلی را ارائه می‌کنند تا مزاحمان را هنگام ورود به مناطق ممنوعه مبهوت کنند و آنها را در مسیر خود متوقف کنند. این به جلوگیری از نفوذ در وهله اول کمک می کند و از افراد و دارایی ها بیشتر محافظت می کند.

 2) فناوری AcuSense صرفه جویی زیادی در زمان و هزینه برای صاحبان خانه و مشاغل ایجاد می کند

راه دیگری که AcuSense امنیت خانه و کسب و کار را متحول می کند، تمایز بین انسان و وسایل نقلیه و سایر اجسام متحرک مانند حیوانات، ریزش برگ ها یا باران شدید است. این موارد مثبت کاذب را به حداقل می رساند و تضمین می کند که کاربران نهایی فقط در صورت تهدیدهای امنیتی واقعی هشدار داده می شوند.

 با فناوری AcuSense، صاحبان خانه، تیم‌های امنیتی SMB و مراکز دریافت هشدار نیز می‌توانند بدون نیاز به بازبینی دستی ویدیو، فیلم‌های حوادث امنیتی را بسیار سریع و آسان پیدا کنند. هر بار که یک شخص یا وسیله نقلیه در نمای دوربین ظاهر می‌شود، «برچسب‌هایی» به جدول زمانی ویدیو اضافه می‌شود – که نیاز به جستجوهای ویدیویی زمان‌بر، پرهزینه و دستی را از بین می‌برد.

   3) استقرار فناوری AcuSense سریع و ساده است و مسیر ارتقای واقعاً آسانی را برای هوش مصنوعی ارائه می دهد.

اگرچه AcuSense ویژگی‌های امنیتی را ارائه می‌دهد که به طور چشمگیری امنیت خانه و کسب و کار را بهبود می‌بخشد، این فناوری سریع و آسان در طیف وسیعی از تنظیمات - از محل سکونت گرفته تا کارخانه‌ها، انبارها، و سایر مناطق محدود به کار می‌رود.

 در واقع، استفاده از دوربین های هایک ویژن، NVR و DVR با فناوری AcuSense تقریباً به اندازه دوربین های مدار بسته معمولی ساده است و از فرآیندهای نصب و پیکربندی مشابهی استفاده می کند. تا حدی، نصب بسیار آسان است زیرا عملکرد تشخیص حرکت 2.0 دوربین ها و دستگاه های DVR دارای قابلیت AcuSense به طور پیش فرض روشن است. این بدان معنی است که تشخیص دقیق انسان و وسیله نقلیه بدون نیاز به پیکربندی امکان پذیر است.

  در نهایت، اما به همان اندازه مهم، مشتریان مسکونی و SMB می‌توانند NVR‌های مجهز به AcuSense را در دوربین‌های موجود خود مستقر کنند تا از ویژگی‌های امنیتی جدید مجهز به هوش مصنوعی بهره ببرند. این بدان معنی است که آنها همچنان می توانند امنیت خود را با AcuSense تقویت کنند، در حالی که ROI را در سرمایه گذاری های موجود دوربین خود نیز افزایش دهند.

 درباره فناوری AcuSense و قدرت امنیت هوش مصنوعی بیشتر بدانید

برای کشف اطلاعات بیشتر در مورد فناوری AcuSense از Hikvision و اینکه چگونه به انقلابی کردن امنیت خانه و کسب و کار کمک می کند – در حالی که به مشتریان مسکونی و تجاری کمک می کند تا هزینه های خود را کاهش دهند – لطفا همین امروز با ما تماس بگیرید.

 همچنین می‌توانید در اینجا درباره مزایای فناوری AcuSense و نحوه عملکرد آن اطلاعات بیشتری کسب کنید.

دیدگاه شما چیست؟

کلیه حقوق مادی و معنوی برای آویژه‌مارکت محفوظ است