حفظ امنیت در حوزه حمل و نقل با دوربین های چرخشی یا اسپیددام

حفظ امنیت در حوزه حمل و نقل با دوربین های چرخشی یا اسپیددام

نوآوری در محیط حمل و نقل

تیم فروش و مشاوره و پشتیبانی ما توسط دوربین های اسپید دام یا چرخشی  راه‌کارهایی در صنعت حمل‌ و نقل و تهیه تصاویری کاملاً شفاف و ضبط‌شده ارائه می‌دهند. جدیدترین فناوری‌ها مانند ANPR و تشخیص چهره برای بهبود ترافیک و کارایی عملیاتی در این دوربین ها طراحی شده اند.دوربین های پانوراما و حرارتی نیز امکان نظارت موثرتری را فراهم می کنند.

تجربه دوربین های اسپید دام یا چرخشی در سیستم حمل و نقل برای مشتریان دارای ارزش واقعی به شکل زیر است:

• جدیدترین فناوری 4K، پانوراما و حرارتی برای ایجاد محیط ایمن تر.

  • ANPR، تشخیص چهره، تجزیه و تحلیل هوشمند برای بهبود کارایی کلی عملیات.

• پلت فرم باز برای ادغام شخص ثالث.

اتوبوس عمومی

اتوبوس های عمومی به عنوان بخش عمده ای از سیستم های حمل و نقل عمومی، رگ حیات شهرها هستند و نقش مهمی در حفظ شهرهای پرجمعیت ایفا می کنند. با این حال، عواملی مانند افزایش تهدیدات برای ایمنی و ناکارآمدی عملیاتی، توانایی اپراتورهای خدمات اتوبوسرانی را برای مدیریت بهینه ناوگان خود و تضمین ایمنی مسافران خود تحت فشار قرار می‌دهد. تیم فروش و مشاوره و پشتیبانی دوربین های چرخشی یا اسپید دام یک راه حل اتوبوس عمومی را ارائه می دهد که برای رفع نیازهای منحصر به فرد این صنعت طراحی شده است.

کنترل ورودی و خروجی

نوآوری هایی برای اطمینان از کارایی بالای مدیریت ورودی/خروجی

با شهرنشینی جهانی و رشد سریع جمعیت و افزایش وسایل نقلیه، نحوه مدیریت امنیت با کنترل دقیق ورودی/خروجی و در عین حال بهبود راندمان  یکی از موضوعاتی است که هر مدیر ورودی/خروجی بالقوه را مورد توجه قرار می دهد.

راه حل مبتکرانه ورودی/خروجی دوربین های اسپید دام یا چرخشی با ANPR تعبیه شده و ادغام یکپارچه فناوری های مختلف مانند ویدئو، VTO و پلت فرم مدیریت، آنچه را که برای مدیریت ورودی/خروجی مهم است به شما ارائه می دهد.

بررسی اجمالی راه حل

دیدگاه شما چیست؟

کلیه حقوق مادی و معنوی برای آویژه‌مارکت محفوظ است