Items filtered by date: مرداد 1393

 

فروش دوربین مداربسته اسپید دام درشیراز توسط گروه بازرگانی آویژه آغاز شد.

دوربین های مداربسته اسپید دام در صورتی که قیمت مناسبی داشته باشند می توانند در بسیاری از پروژه های نصب دوربین مداربسته هم از لحاظ مقرون به صرفه بودن برای نصب کننده و هم از لحاظ کارایی برای مشتری بسبار مفید واقع شوند.

قیمت بالای این نوع دوربین های مداربسته چرخشی که به راحتی می توانند تا 360 درجه جرخش داشته و تا 200 متر بزرگنمایی کنند، باعث شده است کمتر مورد استقبال واحد های تجاری کوچک و یا حتی متوسط قرار بگیرد. اگر این نوع دوربین های مدرابسته اسپید دام قیمت مناسب و در عین حال کیفیت بسیار خوبی داشته باشند، می توانند هم برای شرکت نصب کننده و هم برای مشتری بسیار مقرون  به صرفه باشد.

در بازار آشفته و پر هرج ومرج اجناس بی کیفیت (و بعضا با قیمت بالا) انتخاب یک کالای خوب ، با کیفیت و با قیمت مناسب، کار دشواری است اما یک فروشنده  یا نصب کننده دوربین مداربسته باهوش و با تدبیر می داند که نباید فریب تبلیغات کاذب و یا فریب شهرت یک برند خاص را بخورد و با صرف هزینه زیاد هم شرایط مقرون به صرفه بودن نصب این نوع تجهیزات را برای خود کم کند و هم قدرت خرید مشتری را کاهش دهد.همیشه برند هایی هستند که نه تبلیغات کاذبی دارند و نه نام آن ها از شهرت زیادی برخوردار است اما با وجود کیفیت بسیار عالی ، قیمت بسیار مناسبی نیز دارند. یک مدیر با تدبیر بهتر اسیت  این کالا ها ، این نوع برند ها را یافته  تا هم روی وضعیت اقتصادی مجموعه خود تاثیر خوبی بگذارد و هم کیفیت کار خود را در بین مشتریان بالا برده و در طولانی مدت باعث رشد کسب و کار خود شود.

محصولات امنیتی Avision  به خصوص دوربین های مدابسته اسیددام تولید شده توسط این کارخانه ، از نوع کالاهایی است که می توانید با خیال راحت بر روی موضوع کیفیت آن ها کاملا اطمینان کنید و به مشتری های خود این اطمینان را بدهید که یک دوربین مداربسته بسیار عالی را برای ایشان نصب کرده اید.

فقط کافی است یک بار قیمت اسپید دام های A.vision را با دیگر برند ها مقایسه کنید و همچنین فقط کافی است یک بار کیفیت آن ها را از نزدیک مورد آزمون قرار دهید تا ببینید کیفیت بالا و قیمت پایین هم یافت می شود !

اسپید دام (Speed dome) هایی که در حال حاضر آماده فروش هستند همگی دارای قابلیت دید درشب می باشند و همگی ضد آب و دارای قابلیت تحمل در تمامی شرایط آب و هوایی (بارانی ، برفی و یا  مه آلود) می باشند.

تمامی اسپید دام ها دارای گارانتی تعویض ویژه همکاران و نمایندگان می باشد.

فقط یک بار قیمت و کیفیت را مقایسه کنید.

فروش دوربین مداربسته اسپید دام ویژه همکاران و نمایندگان گروه بازرگانی آویژه می باشد.

جهت مشاهده جزئیات اسپید دام ها به بخش محصولات اسپیددام  سایت مراجعه نمایید.

جهت کسب اطلاعات بیشتر درباره قیمت ها و دیگر شرایط لطفا به بخش تماس با مراجعه نموده و درخواست خود را ارسال کنید.

 

منتشر شده : مطالب سایت
چهارشنبه, 29 مرداد 1393 06:56

دوربین مداربسته اسپید دام چیست

 

امروزه دوربین های مداربسته نقش بسزایی را در تامین امنیت و کنترل مکان های پر اهمیت برای بشر دارند. از بانک ها و صرافی ها گرفته تا کارخانه ها و صنعت گران به اهمیت و کارایی دوربین های مداربسته پی برده اند. در برخی کارخانه های صنعتی شرایط بسیار دشواری وجود دارد که حضور انسان را  در برخی از فرایند های تولید برای نظارت بر ناحیه ای خاص  با مشکل مواجه می سازد برای مثال ممکن است دمای هوا در آن ناحیه  بسیار بالا باشد و یا در آن ناحیه گاز های سمی فراوانی وجود داشته باشد .بنابراین  در چنین شرایطی می توان با یک دوربین مداربسته قوی این مشکلات را برطرف نمود.

دوربین های مداربسته آنالوگ و یا دیجیتال بسیار زیادی در بازار وجود دارد که بسته به شرایط محیط و نوع دوربین کیفیت تصویر متفاوتی را خواهند داشت اما نوع دیگری از دوربین های مداربسته وجود دارد که به آن ها دوربین های مداربسته اسپید دام گفته می شود که لحاظ کیفیت و قدرت بزرگ نمایی تصویر بسیار قوی تر از دوربین های معمولی می باشند.

دوربین مداربسته اسپید دام از لحاظ اندازه تقریبا 5 برابر بزرگتر از دوربین های معمولی می باشند، شکل ظاهری آن ها به صورت کره ای می باشد .  در تصویر زیر یک دوربین مداربسته اسپید دام دید درشب را مشاهده می کنید:

Avision-speed-dome

این نوع دوربین های مداربسته می توانند با سرعت زیادی به چرخش در آمده و بخش های مورد نظر شما را پوشش دهند و همچنین می توانند نقاط دور را با کیفیت بسیار خوب بزرگ نمایی کنند برای مثال در برخی از دوربین های اسپید دام A.vision  قابلیت بزرگ نمایی تا 200 متر را دارند. بنابراین در مکان هایی که قابلیت نصب یک یا چند دوربین مداربسته فراهم نباشد و نیاز به پوشش نقاط زیاد و دور دستی باشد بهترین انتخاب استفاده از دوربین های مداربسته اسپید دام می باشد.

نقاط مورد پوشش این نوع دوربین های مداربسته را  می توان توسط یک جوی استیک که مانند شکل زیر است به صورت لحظه ای تغییر داد  و یا بزرگ نمایی کرد :

avisionjoy

در صورتی که مایل به استفاده از جوی استیک نباشید این قابلیت را نیز خواهید داشت تا نقاطی را از قبل تعریف کرده و اسپید دام به طور اتوماتیک این نواحی را مورد پوشش قرار داده و یا بزرگ نمایی کند و آن ها را ضبط کرده. درجه چرخش این نوع دوربین های مداربسته تقریبا 350 درجه افقی و 180 درجه عمودی می باشد .

به جز قابلیت چرخش با سرعت بالا یک موضوع مهم دیگر قابلیت بزرگ نمایی(Zoom) دوربین مداربسته اسپید دام می باشد که معمولا با یک عدد به همراه حرف X  مشخص می شود .برای مثال 10X  و یا 30X   که هر چه عدد بزرگتر باشد قدرت بزرگ نمایی نیز بیشتر خواهد بود . برای مثال دوربین اسپید دام   A.vision D900i که 32X می باشد و یکی از  اسپید دام های معروف  می باشد قابلیت بزرگ نمایی تا فاصله 200 متر را دارد. و یا نمونه 10X  آن تا فاصله 80 متر را به راحتی بزرگ نمایی می کند.

دید در شب نیز یکی از قابلیت های مهم این نوع دوربین های مداربسته می باشد . اخیرا اسپید دام های جدید عرضه شده توسط گروه بازرگانی آویژه قابلیت دید در فضای مه آلود و غبار آلود را نیز دارند.

جهت آشنایی بیشتر با اسپید دام های Avision  به بخش دوربین های اسپید دام  مراجه فرمایید.

جهت کسب اطلاعات بیشتر لطفا به بخش تماس با ما مراجه نمایید.

 

منتشر شده : مطالب سایت

 

به نام خدا

بدون شک می توان  گفت دوربین های مداربسته اسپید دام بهترین نوع دوربین مداربسته ای است که می تواند کنترل بسیار خوبی را برای اماکن وسیع و با اهمیت فراهم سازد ولی مشکل اینجاست که به نسبت تکنولوژی به کار رفته در آن ها برای قدرت زوم و یا قابلیت دید در شب این نوع دوربین های مدرابسته از قیمت بسیار بالایی برخوردار هستند. مرکز تخصصی فروش اسپید دام در ایران مکانی است که توسط گروه بازرگانی آویژه  به وجود آمده است و مهمترین ویژگی آن به جز کیفیت تصویر اسپید دام ها، قیمت مناسب دوربین های اسپید دام می باشد.

مرکز تخصصی فروش اسپید دام مکانی است جهت همکاران و فروشندگان دوربین های مداربسته اسپید دام که در تمام نقاط ایران در زمینه کاری فروش و نصب دوربین های مداربسته فعالیت دارند. بدون هیچ شکی می توانیم به شما این اطمینان را بدهیم که در کنار کیفیت بی نظیر دوربین های اسپید دام Avision   ساخت تایوان و همچنین جدیدترین تکنولوژی های بکار رفته در آن ها مانند قابلیت هایی برای دید در شب ، دید در فضای مه آلود ، غبار آلود  و برد بیش از 200 متر واقعی ، قیمت بسیار مناسبی را نیز مشاهده خواهید کرد که حتی این قیمت ها بسیار پایین تر از اجناس نامرغوب و بی کیفیت بازار می باشد و دلیل این قیمت مناسب چیزی نیست به جز عرضه مستقیم از کارخانه و فروش بدون واسطه.

تمامی مدل های اسپید دام که در مرکز تخصصی فروش اسپید دام قابل فروش هستند در آزمایشگاه این مرکز زیر نظر کارشناسان فنی گروه بازرگانی آویژه مورد آزمون قرار گرفته اند و در تمامی شرایطی جوی به خوبی پاسخگو بوده اند و بالاترین  امتیاز را در بین سایر برند ها کسب کرده اند.

معمولا اجناسی که از کیفیت عالی و قابلیت های خوبی برخودار هستند قیمت بالایی نیز خواند داشت اما این بار به جرات می توان گفت قیمت اسپید دام های Avision  از این قاعده مستثنی است  و قیمت بسیار مناسبی در مقابل کیفیت بسیار عالی دارند.

همکاران عزیز کافی است یک بار کیفیت و قیمت دوربین های مداربسته را مشاهده کنید تا تفاوت چشمگیر را هم در قیمت و هم در کیفیت با دیگر برند ها مشاهده نمایید.

جهت مشاهده مشخصات فنی اسپید دام ها و دیگر محصولات لطفا به بخش محصولات مراجعه فرمائید.

جهت کسب اطلاعات بیشتر و اطلاع از قیمت ها لطفا به بخش تماس با ما مراجعه فرمائید.

 

منتشر شده : مطالب سایت
JoomShaper